Miłośników sportu zapraszamy 6 czerwca na ISOVER Nightskating Gliwice, czyli wieczorny przejazd na rolkach. Przejazd trasą o długości 12 km rozpocznie się o godzinie 20.00 z Placu Krakowskiego. Na wszystkich uczestników czeka specjalnie na tę okazję przygotowana Strefa Chillout ISOVER, a w drodze powrotnej kolejna atrakcja – przejazd przez płytę główną Hali Widowiskowo-Sportowej Arena Gliwice. Udział w imprezie jest bezpłatny!

ISOVER jako główny partner imprezy wraz z Arena Gliwice oraz Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowe „Green” zaprasza na kolejną edycję przejazdu na rolkach ISOVER Nightskating Gliwice. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Dzięki zaangażowaniu się w tym roku Arena Gliwice będziecie mieli również niepowtarzalną okazję do zwiedzenia hali na rolkach.
Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu

Info: isover.pl