Daria Zawiałow to charyzma, talent i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Autorka tekstów oraz kompozytorka. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń.
Na urodzinach zagościmy „Ostatni raz w Helsinkach”. Trasą żegnamy się z przełomowym albumem Helsinki w wydaniu koncertowym, który w styczniu 2020r. pokrył się Platyną!
Na pożegnanie trasy, już 2 października ukaże się w sklepach Reedycja Helsinek (do kupienia również na koncercie) z utworami wcześniej niepublikowanymi! Płyta została wzbogacona m.in o dwie zupełnie nowe piosenki: Nie mamy czasu i Mania.

Prócz tego nowe wersje Saloników (wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz Szarówki (z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza). To nie koniec niespodzianek, na reedycji znajdziemy jeszcze pełnowymiarową wersję hot16challenge (Daj no)
i współpracę z Ralphem Kamińskim i schafterem, czyli Czy Ty słyszysz mnie?

Bądźcie zdrowi i pamiętajcie o obowiązujących obostrzeniach:
✓ maseczki,
✓ dystans społeczny,
✓ mycie i dezynfekcja rąk,
✓ złożenie oświadczenia o stanie zdrowia wraz z podaniem danych trackingowych. Bilety dostępne w sieci BILETYNA.PL od 09 października 2020r. godz. 12:00
https://biletyna.pl/koncert/Daria-Zawialow/Ostatni-raz-w-Helsinkach/Gliwice
Do zobaczenia! – 17 kwietnia, o godz.19:00

Info: Arena Gliwice