TEAM Pajor

  • Ewa Pajor
  • Dagmara Grad
  • Matysik Sylwia
  • Płonowska Joanna
  • Grzywińska Gabriela
  • Szymańska Anna Bramkarz
  • Pakulska Natalia
  • Gawrońska Anna
  • Kamczyk Ewelina
  • Tarczyńska Agata

TEAM WILCZEK

  • Kamil Wilczek
  • Błażej Telichowski
  • Bartek Rymaniak
  • Piotr Parzyszek
  • TurboKozak
  • Mariusz Pawełek – bramkarz
  • Łukasz Hanzel
  • Tomek Podgórski
  • Tomek Kulczycki
  • Rafał Kędzior
  • Daniel Tanzyna
  • Liber
  • Jakub Bereźnicki

TEAM TVPSport

  • Maciej Szczęsny
  • Michał Karaszewski
  • Marcin Żewłakow
  • Robert Podoliński
  • Marek Szkolnikowski (kpt.)
  • Marcin Borzęcki
  • Kamil Jankowski
  • Sebastian Królikowski
  • Kamil Wolski
  • Jan Piasecki
  • Robert Sabała
  • Rafał Patyra – trener

 KTS Weszło

  • Dominik Byszewski
  • Michał Zdyb
  • Michał Kropiewnicki
  • Kacper Rałowice
  • Michał Madej
  • Daniel Ciechański
  • Ilek Fogler
  • Daniel Kokosiński
  • Łukasz Kominiak
  • Merveille Fundamnu
  • Wojtek Kowalczyk – Trener

Polska Stars

  • Michał Żewłakow
  • Artur Boruc
  • Tomasz Frankowski
  • Kamil Kosowski
  • Paweł Wszołek
  • Mariusz Lewandowski
  • Marcin Wasilewski
  • Adrian Mierzejewski
  • Jacek Góralski
  • Rafał Murawski
  • Marcin Baszczyński
  • Radek Majewski
  • Grzegorz Rasiak
  • Adrian Sikora
  • Łukasz Trałka
  • Barłomiej Nawrat – bramkarz

Info: Arena Gliwice


                                           AMBER CUP Turniej Dziecięcy                                                 

NR Godz.

 
GRUPA A
1. Górnik Zabrze
2. Odra Opole
3. Rekord Bielsko
 
1 11:00 Górnik Zabrze Odra Opole
2 11:15 Reprezentacja Śląskiego ZPN Ruch Chorzów
3 11:30 Piast Gliwice AP GKS Jastrzębie
4 11:45 Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec
5 12:00 Górnik Zabrze Rekord Bielsko
6 12:15 Reprezentacja Śląskiego ZPN Skra Częstochowa
7 12:30 Piast Gliwice GKS GieKSa Katowice K U-15
8 12:45 Pogoń Szczecin AP Team Gliwice
9 13:00 Odra Opole Rekord Bielsko
10 13:15 Ruch Chorzów Skra Częstochowa
11 13:30 AP GKS Jastrzębie GKS GieKSa Katowice K U-15
12 13:45 Zagłębie Sosnowiec AP Team Gliwice
13 14:00 TA1 TB2
14 14:15 TB1 TA2
15 14:30 TC1 TD2
16 14:45 TD1 TC2
17 15:00 TA3 TB3
18 15:15 TC3 TD3
19 15:30 zw m 13 zw m 14
20 15:45 zw m 15 zw m 16
21 16:00 prz m 19 prz m 20
22 16:15 zw m 19 zw m 20
 
GRUPA B
1. Reprezentacja Śląskiego ZPN
2. Ruch Chorzów
3. Skra Częstochowa
 
GRUPA C
1. Piast Gliwice
2. AP GKS Jastrzębie
3. GKS GieKSa Katowice K U-15
 
GRUPA D
1. Pogoń Szczecin
2. Zagłębie Sosnowiec
3. AP Team Gliwice

16:30                  Rozdanie nagród

Info: Arena Gliwice