APN Knurów vs Ruch Chorzów 2:2

0
765

W sobotni ranek, nasi zawodnicy udali się do Chorzowa na ostanie spotkanie z pierwszej serii gier w ramach pierwszej ligi trampkarzy. Naszym przeciwnikiem był zespół Chorzowskiego Ruchu, który plasował się na przedostatnim miejscu mając na swoim koncie tylko trzy punkty. Podbudowani ostatnim dobrym spotkaniem z Górnikiem Zabrze, mieliśmy w planie przywiezienie kompletu punktów z meczu wyjazdowego.

– Mieliśmy okazje zobaczyć szybki i emocjonujący mecz. Szkoda tylko że zaczynamy mecz i tracimy bramkę po raz kolejny z karnego. W tym dniu zmotywowani  jednak ostatnim dobrym spotkaniem z Górnikiem nie odpuszczaliśmy. W 30 minucie faulowany w polu karnym jest Oliwier Wiora, a z zimną krwią sytuacje z rzutu karnego wykorzystuje nasz kapitan Kacper Imiołek i do szatni schodzimy z wynikiem remisowym. Wspominając poprzedni mecz, powiedzieliśmy sobie że najważniejsze są pierwsze minuty drugiej połowy że nie możemy ich przespać. W drugą połowę wchodzimy dobrze, gra toczy się głównie w środku pola jeden i drugi zespół nie potrafi przebić się pod bramkę przeciwnika. Im bliżej końca spotkania tym większa przewaga gospodarzy, co w konsekwencji kończy się bramką, bo w 68′ składną akcje przeprowadzają zawodnicy z Chorzowa i pada bramka na 2:1. Za to, co wydarzyło się 4 minuty później chciałbym mocno podziękować mojemu zespołowi bo Akademicy nie odpuścili i po świetnym dośrodkowaniu niezawodnego w tym dniu Oliwiera Wiora, Krawczyński uderzeniem głową umieszcza piłkę w bramce przeciwnika! Ogromne brawa dla całego zespołu za wiarę i walkę do ostatnich minut! – relacjonuje trener Krzysztof Orzeszek

Ruch Chorzów 2:2 APN Knurów