APN Knurów vs Olimpia Piekary Śl. 3:2 – III liga woj.młodzików

0
891

W piątek o godz: 16:00 akademicy rocznika 2006/2007 wygrali 3:2 kolejne, a zarazem ostatnie spotkanie ligowe w III lidze wojewódzkiej z Olimpią Piekary Śląskie.

Jak relacjonuje mecz trener APN Krzysztof Nieradzik – cieszymy się wszyscy z kolejnego zwycięstwa, które kosztowało moich zawodników sporo zdrowia. Docenialiśmy bardzo naszego rywala już przed meczem, który awansował na trzecią lokatę w tabeli, wyprzedzając Piasta Gliwice. Pierwsza odsłona tego spotkania zakończyła się pewnym prowadzeniem APN 2:0 i wydawało się, że to akademicy będą dominować w dalszej części pojedynku. Druga odsłona tego widowiska się wyrównała, i kontaktowa bramka dla gości w 53 minucie, wprowadziła sporo zamieszania w w naszych szeregach. W wymianie tych ciosów, ostatecznie leszy okazał się APN, wygrywając zawody – dodaje szkoleniowiec.

Przebieg meczu:

• 27 minuta bramka dla APN strzelcem Dominik Dudek, po asyście Kacpra Jatty,
  • 32 minuta bramka dla APN strzelcem Dominik Dudek, po Tomasza Smugaja,
  • 50 minuta bramka dla APN strzelcem Kacper Stępień, po asyście Roberta Latoski,
  • 53 minuta bramka dla Olimpii,
  • 59 minuta bramka dla Olimpii.

APN zagrał w składzie: Karol Szymecki, Kacper Jatta, Bartosz Pyka, Szymon Szymczyk, Tomasz Smugaj, Paweł Chrośnik, Robert Latoska, Krzysztof Kastelik, Kacper Stępień, Szymon Sternal, Kamil Mazurek, Kacper Supłat, Oliver Mansfeld, Dominik Dudek, David Skrzypek, Szymon Adamus, trenerem Krzysztof Nieradzik, II Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej.

Info: APN Knurów

Puchar z rąk kierownika APN Artura Litwina na zakończenie rozgrywek.