APN Knurów vs Naprzód Poniszowice 11:0

0
882

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni trenera Adriana Kasprzyka, którzy w ramach rozgrywek IV ligii Podokręgu Zabrze gościli na własnym boisku drużynę Naprzód Poniszowice.

Dwie szybko zdobyte bramki wcale nie oznaczały, iż przeciwnik odda nam inicjatywę gry przez pozostałą część tego spotkania. Wręcz przeciwnie – twarda i stanowcza gra „pomarańczowych” była dla nas sporym kłopotem- opisuje spotkanie trener Kasprzyk

Przypomnijmy, iż drużyna z rocznika 2008 ma na swoim koncie dwie porażki (z Górnikiem Zabrze i Gwarkiem Zabrze) oraz dwa zwycięstwa (z Concordią i Poniszowicami) co plasuje ich na 4 pozycji. Oczko wyżej znajduję się drużyna KFA Pyskowice, z którą nasi akademicy zmierzą się w kolejnym meczu ligowym.

Jak ciężki jest teren w Pyskowicach przekonali się ostatnio zawodnicy zaprzyjaźnionej Concordii, którzy wrócili na tarczy, przegrywając swój mecz 9:0. Mam nadzieję, iż optymistyczne nastawienie i dobre przygotowanie pozwoli nam osiągnąć korzystny wynik w bezpośredniej walce o trzecią lokatę w tabeli – dodaje trener Adrian

APN Knurów 11:0 Naprzód Poniszowice
skład: Sałapatek W, Marcinowski M, Kijas M, Wdówka Sz, Soberka I, Polak P, Jazowy A, Osada Sz, Zakrzewski A, Grzyb Ł, Grzywocz M.
trener Kasprzyk Adrian

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
3’ Soberka (rzut wolny)
4’ Polak (as. Soberka)
12’ Soberka (as. Polak)
18’ Polak (as. Soberka)
23’ Wdówka
34’ Polak (as. Soberka)
39’ Osada (as. Jazowy)
47’ Jazowy
49’ Osada (as. Jazowy)
56’ Soberka
60’ Polak (rzut wolny)

Okazałe zwycięstwo chcielibyśmy zadedykować kierownikowi drużyny Damianowi Wdówce, który tego dnia obchodził swoje urodziny lecz nie mógł być z nami obecny na meczu! Wszystiego najlepszego!