APN Knurów vs KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6:0

W piątek o godz: 17:30 akademicy rocznika 2006/2007 rozegrali spotkanie towarzyskie z KSZO Ostrowiec.

Sparing ten zakończył się zwycięstwem zawodników z Knurowa 6:0. Jak racjonuje mecz trener akademików Krzysztof Nieradzik – po zakończonym sezonie w II lidze wojewódzkiej, było to nasze pierwsze spotkanie kontrolne.

Zagraliśmy świetny mecz grając zespołowo, oraz nieustępliwie. Kluczem do sukcesu była szybka gra skrzydłami, oraz skuteczność naszych zawodników pod bramką rywala.

Cała drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, ale na pochwałę zasłużył Kacper Supłat, który dopiero co wrócił po kontuzji złamania ręki, wpisał się aż trzykrotnie na listę strzelców. Zawodnicy z Ostrowca Świętokrzyskiego przyjechali na Górny Śląsk rezegrać kilka sparingów rocznikami 2006, 2007, 2008 między innymi zagrali z zespołami Ruch Chorzów, Piasta Gliwice oraz Sparty Zabrze.

Przebieg meczu:

• 20 minuta bramka dla APN strzelcem Kacper Supłat
  • 23 minuta bramka dla APN strzelcem Kacper Supłat, po asyście Szymona Marczyka.
  • 50 minuta bramka dla APN trzelcem Szczepan Pacia (rzut karny)
  • 55 minuta bramka dla APN strzelcem Kacper Supłat, po asyście, Kamila Mazura,
  • 60 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek, po asyście Szczepana Paci.
  • 70 minuta bramka dla APN strzelcem Szczepan Pacia.

Skład Akademików: Karol Szymecki (c), Aleksander Rolewicz, Szymon Marczyk, Bartosz Pyka, Szczepan Pacia, Piotr Michalewicz, Dawid Lerch, Kamil Mazurek, Wiktoria Organiściok, Szymon Swaczyna, Radosław Bednarz, Filip Kula, Marcin Fica, Kacper Supłat, trenerem Krzysztof Nieradzik.

Info: Krzysztof Nieradzik – APN Knurów