Sport i rekreacja

APN Knurów vs Korona Bargłówka 10:1 – V liga okręgowa młodzików

W czwartkowe popołudnie o godz 16:00 akademicy rocznika 2006 i młodsi rozegrali kolejny ligowy mecz w ramach V ligi okręgowej z Koroną Bargłówka.

Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem akademików 10:1.

Jak relacjonuje ten mecz trener APN Krzysztof Nieradzik: Cieszy dobra gra całego zespołu oraz ilość stworzonych sytuacji pod bramką rywala. Musimy jednak pamiętać o zachowaniu koncentracji podczas całego spotkania.
Byliśmy w tym meczu zespołem bardziej dojrzałym, oraz lepiej operującym piłką – dodaje szkoleniowiec