Sport i rekreacja

APN Knurów vs Gwarek Tarnowskie Góry 7:1 – III liga woj.młodzików

W piątkowe popołudnie akademicy rocznika 2006/2007 wygrali kolejne spotkanie w ramach III ligi wojewódzkiej z Gwarkiem Tarnowskie Góry 7:1.

Jak relacjonuje mecz szkoleniowiec APN Krzysztof Nieradzik – cieszy nas kolejne zwycięstwo, ale i styl gry jaki utrzymujemy w kolejnym spotkaniu. Bardzo dobra współpraca między formacjami, jak i odbiór piłki przez nasz zespół, był kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym dniu – dodaje trener.

Przebieg meczu:

• 11 minuta bramka dla APN strzelcem Szymon Szymczyk
  • 13 minuta bramka dla APN strzelcem Paweł Chrośnik, po asyście Kacpra Supłata,
  • 27 minuta bramka dla APN strzelcem Krzysztof Kastelik, po asyście Szymona Szymczyka,
  • 32 minuta bramka dla APN strzelcem Tomasz Smugaj, po asyście Pawł Chrośnika,
  • 40 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek, po asyście Eryka Maja,
  • 57 minuta bramka dla APN strzelcem Paweł Chrośnik,
  • 59 minuta bramka dla Gwarka Tarnowskie Góry.

APN zagrał w składzie: Karol Szymecki, Kacper Jatta, Bartosz Pyka, Szymon Szymczyk, Krzysztof Kastelik, Kacper Stępień, Maciej Stolarczyk, Kamil Mazurek, Dawid Lerch, Paweł Chrośnik, Eryk Maj, Kacper Supłat, Oliver Mansfeld, Szymon Adamus, trenerem Krzysztof Nieradzik, II trenerem Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej.

Info: APN Knurów