W środowe popołudnie o godz: 17:30 akademicy rocznika 2006/2007 A, rozegrali kolejne ligowe spotkanie z Górnikiem Zabrze S.S.A. w ramach II ligi wojewódzkiej młodzików D1 (RW) grupa płn.

Mecz zakończył się zwycięstwem APN 1:0.

Jak relacjonuje mecz szkoleniowiec APN Krzysztof Nieradzik – mimo, że przystąpiliśmy do tego spotkania w nieco okrojonym składzie, były to dla nas udane zawody. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się świetnie, grając ambitnie spełniając na murawie wszystkie złożenia taktyczne jakie sobie złożyliśmy. Najważniejsze jest przed nami – dodaje trener i razem możemy wszystko. W następnym spotkaniu już w najbliższą sobotę, akademicy zmierzą się z Rakowem w Częstochowie, za które trzymamy kciuki.

Przebieg meczu:

  • 27 minuta bramka dla APN strzelcem Paweł Chrośnik, po asyście, Kacpra Jatty.

Skład APN: Karol Szymecki, Szymon Adamus, Szymon Szymczyk, Kacper Jatta, Oliver Mansfeld, Paweł Chrośnik, Pacia Szczepan, Patryk Bajda, Eryk Maj, Bartosz Pyka, Tomasz Smugaj, Robert Latoska, Kacper Supłat, Dawid Lerch, Kamil Mazurek, Filip Kozak, trenerem Krzysztof Nieradzik, II trenerem Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej

Info: Krzysztof Nieradzik – APN Knurów