KnurówSport i rekreacja

APN Knurów vs GKS Katowice 1:5

Z nieba do piekła tak można powiedzieć o niedzielnym spotkaniu akademików rocznika 2006/2007 z GKS Katowice – w II lidze woj. trampkarzy C2.

Jak relacjonuje pojedynek trener Krzysztof Nieradzik – Pierwsza odsłona tego meczu nie wskazywała na to, że coś złego przydarzy się nam tego dnia. Realizowaliśmy swoje zadania jakie sobie założyliśmy, schodząc do szatni z wynikiem 1:0 dla APN.

W drugiej odsłonie tego pojedynku po wymianie ciosów tracimy gola w 50 minucie, po którym nie potrafiliśmy się podnieść, tracąc jedną bramkę za drugą.

Po stracie bramki zabrakło nam pomysłu w grze na wygranie w tej bitwy, oraz wiary we własne umiejętności – dodaje trener akademików.

Przegrana to nie porażka…
To motywacja do jeszcze większych działań… (temysli.pl)

Przebieg meczu:
– 16 minuta bramka dla APN strzelcem Szczepan Pacia, po asyście Tomasza Smugaja
– 50 minuta bramka dla GKS
– 55 minuta bramka dla GKS
– 65 minuta bramka dla GKS
– 67 minuta bramka dla GKS
– 72 minuta bramka dla GKS

Skład akademików: Karol Szymecki (c), Piotr Michalewicz, Filip Kozak, Bartosz Pyka, Patryk Bajda, Tomasz Smugaj, Kacper Stępień, Oliver Mansfeld, Kacper Supłat, Paweł Chrośnik, Szczepan Pacia, Dawid Lerch, Eryk Maj, Robert Latoska, Kamil Mazurek, trenerem Krzysztof Nieradzik, II trenerem Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej.

Info: APN Knurów