APN Knurów: Towarzysko z Fundacją Espanola

4 stycznia 2020 roku mieliśmy przyjemność zagrać sparing z drużyną Espanola Gliwice.
Mecz był rozgrywany na sztucznej murawie w kompleksie boisk pod balonem Fabryka Sportów w Kozłowie.

Godzina grania dostarczyła wielu emocji i sytuacji bramkowych.
Mecz do 40 minuty stał na wyrównanym poziomie o czym świadczył remisowy wynik 5:5.
Drużyna Espanoli w ostatniej fazie meczu wykorzystała możliwość zmian oraz nasze zmęczenie, strzelili nam 3 bramki w przeciągu 3 minut.
Pozostało nam do końca meczu 15 minut  podczas których zabrakło do szczęścia niewiele. Nie wykorzystaliśmy 2 rzutów karnych, raz po raz piłka trafiała w poprzeczkę bądź słupek.
Ostateczny wynik meczu 8:5.

Dziękuję chłopakom za to, że potrafili stawić czoła wymagającej drużynie Espanoli.   👏💪😉