APN Knurów: Rocznik 2011 po pierwszych dwóch meczach ligowych

Rocznik 2011 po pierwszych dwóch meczach ligowych

Rywale z górnej półki postawili bardzo wysoko poprzeczkę i pokazali nad czym musimy pracować w dalszej fazie rozwoju naszej drużyny.

Dwa spotkania, dwa oblicza gry, wiele zmiennych…

AP Team Gliwice – APN Knurów 10:3

„Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo dobrze narzucając w pierwszej, wygranej przez nas połowie (3:1) swój styl gry.

Dobre otwarcie gry, wymienność pozycji, gra z pierwszej piłki. W drugiej połowie spotkania drużyna przyjezdnych zdecydowanie przyspieszyła grę i tym razem narzuciła swój styl gry, który okazał się skuteczny.

Mimo dobrego spotkania musieliśmy uznać wyższość drużyny AP Team.

W tym spotkaniu chciałbym wyróżnić za postawę i wiele pojedynków jeden na jeden Krzysztofa Kornatkę, oraz za wspaniałe interwencje bramkarza Rafała Porembskiego” – relacjonuje Trener Łukasz

Piast Gliwice – APN Knurów 16:9

„Mecz pełen zwrotów akcji.

Z naszej strony niewykorzystany karny, jeden gol samobójczy, dwa trafione słupki, poprzeczka oraz przestój w grze na początku i końcu meczu przełożyły się na wynik końcowy.

Cieszy fakt z rozwoju gry w środkowej części spotkania podczas której odpowiedni pressing i szybka faza przejścia z obrony do ataku skutkowało zdobytymi bramkami.

W tym meczu na uwagę zasługuje postawa Piotra Zaparta i Filipa Kiszki za grę na skrzydłach i wiele asyst, a za zdobyte bramki i indywidualne techniczne umiejętności skuteczne w tym spotkaniu dla Kamila Słomińskiego, Krzysztofa Kornatki i Filipa Borowczaka” – relacjonuje Trener.

Dziękuję drużynom AP Team Gliwice i Piast Gliwice za spotkania i już nie możemy doczekać się spotkań rewanżowych

My walczymy dalej pamiętając o tym, że kolejne spotkanie rozpoczyna się od wyniku 0:0