Sport i rekreacja

APN Knurów (rocznik 2003) kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa

Po dzisiejszym meczu 6 kolejki III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy w rozgrywkach pozostała jedna niepokonana drużyna. Stało się tak w konsekwencji dzisiejszego zwycięstwa Akademików z Knurowa (rocznik 2003) nad MSPN Górnikiem Zabrze.
Od początku spotkania obie drużyny starały się zdominować przeciwnika i przejąć kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Jak się okazało z pierwszej części gry zwycięsko wyszli Zabrzanie, po bramce Kasprzaka z rzutu karnego. Choć trzeba przyznać, że okazji do trafienia dla obu stron nie brakowało.
Po przerwie, na boisko Knurowianie wrócili bardzo zdeterminowani i pewni swoich możliwości. W 46 minucie pięknym strzałem z półobrotu wyrównał Oli Wiora. Ten sam zawodnik w kolejnej akcji idealnie obsłużył Maćka Olesińskiego, który nie dał szans bramkarzowi gości i podwyższył na 2-1. W 65 minucie po faulu na Kubie Szczepaniku sędzia odgwizdał rzut karny, który na bramkę zamienił Kacper Imiołek. Po chwili Akademicy prowadzili już 4-1 kiedy „Szczepan” posłał prostopadłą piłkę do Eryka Piszczka a ten ustalił wynik spotkania.

Byliśmy dziś świadkami ciekawego, wyrównanego spotkania. Zawodnicy APNu stanęli na wysokości zadania wykazując się dobrą skutecznością zapewnili sobie kolejne 3 punkty.

APN Knurów 4-1 MSPN Górnik Zabrze

Bramki strzelali:
24’ Kasprzak (Górnik) 0:1
46′ Wiora 1:1
49’ Olesiński (asysta Wiora) 2:1
65’ Imiołek (rzut karny) 3:1
68′ Piszczek 4:1 (asysta Szczepanik)

Sz. Kaliszewski, B. Barczyk, I. Rybicki, K. Mechliński,K. Krawczyński, D. Szkatuła, K. Imiołek, O. Wiora, Sz. Soberka, S. Szewczyk, K. Guzera, E. Piszczek, J. Szczepanik, M. Olesiński, T. Sokalla, B. Surówka.

Trener: Michał Grodoń
Kierownik Drużyny: Mariusz Nowak