APN Knurów: Nieudany rewanż z Czarnymi – rocznik 2006/07

0
777

W sobotę o godz. 10:00 akademicy rocznika 2006/2007, rozegrali kolejne spotkanie kontrolne z drużyną Czarnych Sosnowiec. Mecz zakończył się wynikiem 3:5 dla naszych gości z Sosnowca.

Jak relacjonuje pojedynek trener Krzysztof Nieradzik – Nie zagraliśmy dzisiaj dobrego meczu, było to nasze najsłabsze spotkanie w tym roku. Zespół naszych gości od pierwszym minut wysoko zawiesił poprzeczkę często goszcząc na połowie akademików czego skutkiem była strata trzech bramek w pierwszej połowie.

Druga odsłona tego meczu była już lepsza w naszym wykonaniu, lecz było to za mało by pokonać zespół z Sosnowca – dodaje szkoleniowiec.

Było to drugie spotkanie w tym roku obu zespołów, przypomnijmy że pierwsze wyjazdowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem APN 3:8.

Kolejnym sparing biało-czerwonych w poniedziałek 9 marca z Akademią Pyskowice.