APN KNURÓW-MKS ZABORZE 5:1

0
1473

W słoneczny niedzielny poranek drużyna APN-u gościła drużynę MKS Zaborze Zabrze.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli gospodarze ( dobra MOTYWACJA w szatni!),czego efektem była bramka zdobyta przez Tymona Fijołka po indywidualnej akcji.W 10 minucie APN podwyższył prowadzenie.

Doskonałym dośrodkowaniem popisał się Alan Sałapatek a bramkarza gości pokonał Alex Ślusarczyk.Do końca pierwszej połowy goście nie potrafili odpowiedzieć bramką a APN kontrolował wydarzenia na boisku.Druga połowa zaczęła się od zrywu zawodników MKS Zaborze i 33 minucie bo błędnym kryciu goście zdobywają bramkę kontaktową.

W tym momencie wkradło się troszeczkę nerwowości w poczynania akademików ale szybko spokój przywrócił Tymon Fijołek i zrobiło się 3:1!Przełomową minutą spotkania był 44,wtedy to zawodnik APN fauluje w polu karnym i sędzia bez wahania wskazuje na wapno.Goście mieli szansę zdobyć bramkę kontaktową ale Kuba Łowicki wychodzi obronną ręką z tego pojedynku a dobitka obroniona nogami w stylu bramkarza piłki ręcznej FENOMENALNA!

Po tym wszystkim akademicy znów podwyższyli obroty i w 47 minucie wynik podwyższa Alex Ślusarczyk a kolejną asystę zalicza Alan Sałapatek.W 50 minucie kolejna akcja gospodarzy , w której strzela Alan Sałapatek,bramkarz gości odbija piłkę przed siebie ale do piłki dopada Tymon Fijołek i ustala wynik spotkania na 5:1!!!

BRAWA DLA CAŁEJ DRUŻYNY!!! POCHWAŁA ZA GRĘ OBRONNĄ!!! BRAWA DLA TRENERA!!! DLA WIERNYCH RODZICÓW,DZIADKÓW…ITD.!!!

Akademicy tą ciężką rundę kończą ZWYCIĘSTWEM!!!

Skład APN: Kuba ŁOWICKI,Kuba KOWALSKI,Łukasz CIOSTEK,Mateusz FERENSZTAIN,Dawid NIERADZIK,Maks KOŁODZIEJ,Tymon FIJOŁEK,Alan SAŁAPATEK,Kuba KWITEK,Patryk KIJAS,Alex ŚLUSARCZYK. Przebieg meczu: 3 minuta 1:0 Tymon Fijołek 10 minuta 2:0 Alex Ślusarczyk (as.Alan Sałapatek) 33 minuta 2:1 MKS Zaborze 38 minuta 3:1 Tymon Fijołek 47 minuta 4:1 Alex Ślusarczyk (as.Alan Sałapatek) 50 minuta 5:1 Tymon Fijołek POZDRAWIAM.

info: Adam Marek