APN Knurów: Kolejny mecz w ramach IV ligi okręgowej trampkarzy C2 z AP Toszecka

We wtorek o godz 17:30 akademicy rocznika 2006/2007 rozegrali kolejny mecz w ramach IV ligi okręgowej trampkarzy C2 z AP Toszecka.

Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem akademików 10:2.

Jak relacjonuje mecz szkoleniowiec APN Krzysztof Nieradzik – kluczem do dzisiejszego zwycięstwa, było zdominowane gry w środku pola przez naszą drurzynę. Cały zespół zaprezentował się świetnie, dlatego zwycięzca w tym dniu musiał być tylko jeden APN – dodaje trener.

Przebieg meczu:

• 5 minuta bramka dla APN strzelcem Eryk Maj, po asyście Kacpra stępnia.
  • 14 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek , po asyście Kacpra Stępnia.
  • 17 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek, po asyście Mateusza Arasimskiego.
  • 21 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek, po asyście Wiktorii Organiściok.
  • 31 minuta bramka gości.
  • 44 minuta bramka dla gospodarzy strzelcem Kacper Stępień, po asyście, Pawła Chrośnika.
  • 46 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek, po asyście Pawła Chrośnika.
  • 40 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek, po asyście Szczepana Pacia.
  • 50 minuta bramka dla APN Strzelce Kamil Mazurek.
  • 59 minuta bramka gości.
  • 73 minuta bramka dla APN strzelcem Szczepana Pacia.
  • 74 minuta bramka dla APN strzelcem Kacper Stępień.
  • 78 minuta bramka dla APN strzelcem Marcin Fica, po asyście Kacpra Stępnia.

Skład akademików: Szymon Adamus, Szymon Marczyk (c), Aleksander Rolewicz, Eryk Maj, Filip Kozak, Mateusz Arasimski, Kacper Stępień Filip Kula, Marcin Fica, Karol Kowol, , Szczepan Pacia, Dominik Klatka, Radosław Bednarz, Wiktoria Organiściok, Kamil Mazurek, Jan Szymański, Paweł Chrośnik, trenerem Krzysztof Nieradzik, kierownikiem Dawid Kołodziej.

Info: Krzysztof Nieradzik – APN Knurów