APN Knurów: Drużyna rocznika 2011 po awansie do IV ligi okręgowej rozpoczęła zmagania ligowe.

APN NEWS🆕‼️

Młodzik D 2️⃣ rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣⚽️💪🏆

🔴⚪️ Drużyna rocznika 2011 po awansie do IV ligi okręgowej rozpoczęła zmagania ligowe.

🔴⚪️Naszym pierwszym rywalem był drugi zespół Piasta Gliwice.

Dużym plusem jest to, że od pierwszych minut realizowaliśmy przedmeczowe założenia. W sparingach zdarzało nam się „przesypiać” pierwsze połowy meczów, ale na meczu ligowym byliśmy odpowiednio skoncentrowani. Stworzyliśmy sobie kilka naprawdę niezłych okazji, ale żadnej z nich nie udało nam się zamienić na bramkę. Przeciwnik wykazał się dużą dojrzałością i cierpliwością, dzięki czemu pokonał nas 4:0.

✅Kamil Słomiński

🔴⚪️ W drugiej kolejce rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣ zmierzył się na wyjeździe z Sośnicą Gliwice.

Ten mecz był popisem nieskuteczności z naszej strony. Cieszy ogromna liczba stworzonych sytuacji, jednak martwi to, że żadnej z nich nie udało się nam zamienić na gola. W dodatku nie ustrzegliśmy się prostych indywidualnych błędów w obronie, prezentując rywalom bramki. Ostatecznie przegraliśmy 0:4 i choć wynik nie odzwierciedla przebiegu gry, musimy przełknąć gorycz porażki.