APN Knurów: Drużyna Łukasza Porady awansowała do II ligi

🔴⚪ APN 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ 5:1 Polonia Bytom

Bramki:
Molak ⚽️⚽️⚽️
Kołodziej ⚽️⚽️

Akademicy rocznika 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ prowadzeni przez trenera Łukasza Poradę wywalczyli awans do ll ligi wojewódzkiej na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek‼️🏆💪

APN do meczu przystąpił bardzo zmobilizowany. Nieustępliwość, waleczność i chęć zwycięstwa spowodowały, że po I połowie prowadzilismy 3️⃣:0️⃣
Wynik na 1️⃣:0️⃣ otworzył dobijając piłkę do bramki Wiktor Molak. Na 2️⃣:0️⃣ ten sam zawodnik zamknął dośrodkowanie. Na 3️⃣:0️⃣ kapitalnym uderzeniem popisał się Kamil Kołodziej.

Druga połowa zaczęła się od ataków na bramkę Polonii. Po jednym z uderzeń, za ,, rękę,,w polu karnym została podyktowana ,, jedenastka,, którą pewnie na bramkę zamienił Kamil Kołodziej. Wynik zamknął,popisując się hat-trickiem Wiktor Molak. Pozniej Polonia zdobyła bramkę na 5:1.A my mogliśmy cieszyć się z wywalczonego ciężką pracą awansu.💥🎊❗⚽️