We wtorek Akademicy z rocznika 2004 rozegrali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Rycerzy Ajaxu Gliwice.
Na początku duże brawa dla kibiców gości, którzy licznie przybyli na mecz. Po pierwszym gwizdku sędziego tym razem byliśmy zaskoczeni postawą naszej drużyny. Wyglądało to tak jakbyśmy zostawili głowy i nogi w szatni.
Gra bez pomysłu i zaangażowania dlatego ku zaskoczeniu wszystkich drużyna gości objęła prowadzenie w tym spotkaniu. Goście po zdobyciu bramki wcale nie spoczęli na laurach i w dalszym ciągu atakowali naszą bramkę.
Po kilku reprymendach i ostrych słowach trenera akademicy z minuty na minutę poprawiali swoją grę w każdej formacji, czego efektem była bramka wyrównująca.
Od tego momentu gra wyglądała już całkiem dobrze i zaczęła przypominać tę , do której się przyzwyczailiśmy w tym sezonie i jaką wymagamy od lidera. Mogliśmy dalsze losy spotkania śledzić ze spokojem i cieszyć się z kolejnych bramek.
Ostatecznie wygrywamy 9:1. Cieszy fakt, że potrafiliśmy się podnieść po kiepskim początku i odnieść kolejne zwycięstwo.
Strzelcy bramek:
Sz. Hołyński 19, 69 min., Sz. Soberka 38 min., M. Goczoł 40 min., K. Kremiec 45 min., K. Kruk 60, 65 min., D. Wantulok 55 min.
Skład:
D. Kowalczyk; K. Korzeniowski; K. Klasa; K. Ludwiczak; P. Gabor; K. Steiman; Sz. Hołyński; K. Kremiec; Sz. Soberka; K. Kruk; Ł. Sokołowski; P. Kowalczyk; D. Wantulok; K. Bednarczyk; M. Goczoł;  M. Nowakowski
Info: apnknurow.pl