Akcja charytatywna:
 
Spełniamy Marzenia-Wolontariat na Światowych Letnich Igrzyskach-AbuDhabi’19
 
 
Zapraszamy do wpłat na rachunek bankowy – nr konta – koniecznie z dopisem „ABUDHABI” lub „WOLONTARIAT”:
 
KOMITET SPOŁECZNY „PRAGNĘ ZWYCIĘŻYĆ”-Wojciech Turek
 
Bank BGŻ BNP Paribas SA
11 1600 1462 1027 0281 9000 0002 – PLN
38 1600 1462 1027 0281 9000 0001 – USD
 
A teraz w kilku zdaniach 🙂
 
W dniach 14-21.03.2019 r. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Abu Dhabi organizowane są Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Wspaniała sportowa impreza dla jeszcze bardziej wspaniałych zawodników.
 
Komitet Społeczny „PRAGNĘ ZWYCIĘŻYĆ-WIELCY SPORTOWCY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ” organizuje przy współpracy z Fundacją SEDRA wyjazd 4 cudownych młodych ludzi na wspomniane Igrzyska celem włączenia się w organizację i pomoc w jej przebiegu.
 
Ola, Dominik, Tomek i Sebastian to cudowni sportowcy Klubu Olimpiad Specjalnych „Promyk” Rybnik. Walczyli dzielnie zarówno w zawodach regionalnych jak i ogólnopolskich jednak ich czas, aby wystąpić na arenie międzynarodowej jeszcze nie nadszedł. 🙂
 
Ola z Sebastianem wzięli udział w zdobywaniu Polski w projekcie PŁYNIEMY POLSKO – teraz zachęcili swoich kolegów do kolejnego wyzwania – wolontariat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 
Marzeniem ich jest stanąć przed podium trzymając tacę pełną medali i współuczestniczyć w dekoracji. To tylko jedno z wielu zadań, które czeka na nich w pracy na rzecz Światowych Igrzysk. Pragną też stanąć na stadionie w strefie kibica i dodawać otuchy kolegom i koleżankom podczas rywalizacji.
 
Fundacja SEDRA przyjęła tę czwórkę w poczet swoich wolontariuszy. Będą pracować w Narodowym Centrum Wystawowym ADNEC w AbuDhabi.
 
Pomóżmy im w realizacji tego snu – do spełnienia tego marzenia, tak niewiele brakuje.
 
Zbieramy na przelot wolontariuszy wraz z opiekunami oraz na zakwaterowanie – wszystkie ich poczynania będą na bieżąco przekazywane w portalach społecznościowych, więc będzie można im kibicować w tej ważnej dla nich pracy i nowym ciekawym wyzwaniu.
 
 
Zbiórka została zgłoszona na portalu zbiórek publicznych MSWiA (nr zbiórki 2018/4393/KS).
 
 
https://zrzutka.pl/spelniamy-marzenia-niepelnosprawni-wolontariusze-na-swiatowych-igrzyskach-abudhabi-2019