Akcja charytatywna:

     Dzień dobry. Razem z koleżankami prowadzę stowarzyszenie Kolorowe damy. Mieszkamy w Knurowie. Naszym pierwszym najważniejszym projektem jest akcja Daj Coś Kolorowego, która dzięki naszym darczyńcom istnieje już parę lat. Akcja polega na zbieraniu rzeczy od ludzi o dobrym sercu, z których robimy paczki a następnie rozdajemy je na oddziałach onkologicznych . Każda taka paczuszka zawiera apaszkę , komplet biżuterii, świeczkę, kosmetyk, skarpetki , breloczki, krzyżówki oraz długopisy.


Zapraszamy do dołączenia do naszej akcji szkoły, przedszkola, zakłady kosmetyczne , fryzjerskie, które mogłyby w swoich lokalach zbierać dla nas kolorki.


Oprócz tego poszukujemy lokalu,pokoju do przechowywania tych upominków, ponieważ nasze mieszkania są za małe, a w piwnicach rzeczy się niszczą. Pomieszczenie miałoby być darmowe, ponieważ utrzymujemy się tylko ze składek członkowskich, które wynoszą 40 zł miesięcznie. Miasto zaproponowało nam lokal, ale odpłatnie ale nas na niego nie stać, ponieważ koszt utrzymania takiego pokoju to około 450 zł miesięcznie. Może znajdą się jacyś sponsorzy, którzy mogliby nam zasponsorować taki lokal. Mogłybyśmy tam oprócz przechowywania rzeczy organizować spotkania dla kobiet chorych onkologicznie ponieważ wiemy jak takie spotkania są ważne w czasie choroby.


Piszemy bo może z państwa pomocą uda się coś dla nas znaleźć.

Link do naszej strony
https://www.facebook.com/DajCosKolorowego/

Pozdrawiamy Kolorowe damy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here