Akcja charytatywna: Walka Adriana z glejakiem

0
2054

Zwracam się o pomoc w poniesieniu kosztów leczenia, rehabilitacji oraz powrotu do sprawności, abym mógł samodzielnie funkcjonować – pisze Adrian Materna.

Zdiagnozowano u mnie glejaka o wysokim stopniu złośliwości. Wyniki histopatologiczne zwaliły nas z nóg i zmieniły nasze życie nie do poznania. Jestem po kilku operacjach mózgu w celu ratowania mi życia. 10-06-2020 r. trafiłem do szpitala o własnych siłach, po 24-06-2020 mój stan uległ zmianie. Po operacji wystąpił wylew i zalanie pnia mózgowego, doznałem czterokończynowego niedowładu. Nie potrafiłem nic zrobić samodzielnie…

„Jestem mamą Adriana. Robimy z mężem, co możemy, jednak sama jestem po długiej niezakończonej chorobie nowotworowej. Niedawno sama miałam operację – mastektomię, a teraz czeka mnie dalsze leczenie. Bardzo prosimy o wparcie w walce o życie i zdrowie naszego syna Adriana. Syn ma dopiero 20 lat. Nie skazujmy go na śmierć lub wegetatywne życie…”

Darowizny na rzecz leczenia Adriana można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. 

   Wejdź w link do Skarbonki Adriana – klikając w poniższe zdjęcie.