Wszystko zgodnie z planem – wyniki 7 kolejki Knurowskiej Ligi Futsalu

0
882

We wczorajszych spotkaniach Knurowskiej Ligi Futsalu zgodnie wygrywały drużyny wyżej klasyfikowane w tabeli. Baczni obserwatorzy rozgrywek szanse na wyrównane spotkanie upatrywali w zestawie Bud-Expert Team – TKKF Mistral Intermarche, ale jak się okazało, tylko na początku meczu BET mocno postraszył drużynę Marcina Polywki ostrzeliwując słupki bramki Sebastiana Pawlika. Później ekipa 19-latków kontrolowała mecz powiększając systematycznie przewagę i dzięki wywalczonym trzem punktom zmniejszyła stratę do pauzującego lidera.

Zaskakująco rozpoczęło się spotkanie skazanej na pożarcie Przychodni Prognostic z Vibovitem, bo tuż przed przerwą przedostatnia drużyna tabeli prowadziła już 3:1 i to po perfekcyjnie zespołowo rozegranych akcjach. Rutyniarze przed zmianą stron wyrównali, a po przerwie szybko strzelili dwa kolejne gole, a potem następne, ale Przychodnia nie pozostawała dłużna i pokazała, że dobry mecz sprzed tygodnia przeciwko TKKF nie był przypadkiem.

W trzecim spotkaniu wieczoru Apteka Św. Barbary Tritech planowo pokonała Kornas Team do przerwy wypracowując sobie osiem goli przewagi. W drugiej połowie jednak Kornas Team zagrał najlepsze jak dotąd 20 minut w lidze i był równorzędnym przeciwnikiem dla swojego rywala.

W najbliższy poniedziałek rozegrana zostanie ostatnia w tym roku kolejka spotkań, a zagrają: Bud-Expert Team – GESAnet (19.30), TKKF Mistral Intermarche – Kornas Team (20.15), Przychodnia Prognostic – Apteka Św. Barbary Tritech (21.00).