VII edycja Spotkań Teatralnych „bez MASKI” – wyniki

W dniach 27-28 marca 2017 w Domu Kultury w Szczygłowicach odbyły się VII Spotkania Teatralne „bez MASKI”.

Jury w składzie:
1.Grażyna Świątoniowska- pedagog, instruktor teatralny, nauczyciel, wieloletni praktyk w prowadzeniu dziecięcych grup teatralnych, organizator Integracyjnego festiwalu twórczości artystycznej „Kurtyna w górę” w Zabrzu
2.Pan Aleksander Smoliński- instruktor teatralny w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicac, jest reżyserem, scenografem od ponad 25. lat grupy Teatr Magazyn istniejącej przy MDK w Gliwicach.
3.Pan Jacek Kowalski-Krawczyk – pedagog, twórca muzyki do spektakli, instruktor w Regionalnym Instytucie Kultury w Katowicach
podjęło następujące decyzje:

GRAND PRIX VII Spotkań Teatralnych „bez MASKI”
dla Zespołu Czary Mary(si)ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. M. Konopnickiej w Będzinie pod opieką Pani Agaty Dworniczak i Joanny Sączewskiej za spektakl pt. „Koziołek Matołek”

wyróżnienie w I kategorii
dla TEATRU AKUKU ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach za spektakl „Dobry uczynek skrzatów”,

wyróżnienie w III kategorii
dla TEATRU 10 KURTYNA z Gimnazjum nr 10 w ZS nr 10 w Zabrzu za spektakl „A niech to gęś kopnie”,

wyróżnienie w V kategorii
dla TEATRU DOiDO z Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach za spektakl „Przygody Krzysia w kosmosie”,

wyróżnienie w V kategorii
dla TEATRU ALTERNATYWA z Środowiskowego Domu Samopomocy – Ośrodek Matki Boskiej Uzdrowienie Chorych za spektakl „Ballada o śpiącym królewiczu”,

wyróżnienie w V kategorii
dla TEATRU FIKA z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach za spektakl „A niech to gęś kopnie”.

Wyróżnienia indywidualne:
NIKOLA SZAŁAJ– za rolę Czarownicy-Miotły w spektaklu „Koziołek Matołek” Teatru Czary-Mary(si) z Szkoły Podstawowej nr 6 im. M. Konopnickiej w Będzinie,
ANNA GARBIEŃ – za rolę Gołębia Zbigniewa w spektaklu „Dziób w dziób” Teatru Scenka z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej im. W. Kopalińskiego w Bielsku-Białej,
AMELIA DUBEŁEK – za rolę Calineczki w przedstawieniu „Calineczka” Teatrzyku z klasą z ZSP-4 w Gliwicach,
ZUZANNA SĘP – za rolę Koguta w przedstawianiu „A niech to gęś kopnie” Teatru AKUKU z Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach,
ZUZANNA GAJDZIK – za rolę Gęsi w przedstawieniu „A niech to gęś kopnie” Teatru 10 kurtyna z Gimnazjum nr 10 w ZS nr 10 w Zabrzu,
AGNIESZKA PĄCZKOWSKA – za wspaniałe wykonanie piosenki „O czym marzy dziewczyna” w przedstawieniu „Lata 20-te, lata 30-te” Teatru Tęcza z Warsztatów Terapii Zajęciowej TĘCZA.
W pozostałych kategoriach jury nie przyznało wyróżnień. Rozdanie nagród nastąpi w piątek o godzinie 16.30 podczas uroczystej gali w Domu Kultury w Knurowie (Szczygłowice, ul. Górnicza 1), na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zwycięzców oraz ich rodziny i przyjaciół, którzy z pewnością będą chcieli wspólnie świętować tak wspaniałe osiągnięcia.