Sport i rekreacja

TKKF Szczygłowice zwycięża na swoim terenie

25 października w hali MOSiR Knurów odbył się mecz ligowy pomiędzy TKKF Szczygłowice a ekipą z Kamieńca. Licznie zgromadzona drużyna TKKF – u rozpoczęła z impetem zwyciężając w pierwszym secie do 15. Kolejny set to bardziej wyrównana gra, końcówka jednak dla TKKF – u. W secie 3 sytuacja bliźniaczo podobna do seta 2, z tym , że to ekipa z Kamieńca zwycięża do 23. Ostatni set na korzyść drużyny TKKF – u a w całym spotkaniu 3:1. Po naszej stronie na plus zagrywka i atak, po stronie przeciwnika obrona. Dobrze również funkcjonowała podwójna zmiana oraz zmiana taktyczna na zagrywce wykonaniu Łukasza Pelcner. Drużyna dziękuje także kibicom za doping.

TKKF Szczygłowice – Kamieniec 3:1 (25:15,25:23,23:25,25:21)