Drugie wewnętrzne zawody Cross to już historia. Na arenie zawodów stanęło 20 zawodniczek i 30 zawodników.

Każdy z uczestników wykazał się olbrzymią wolą walki oraz determinacją. Zacięta rywalizacja nie przeszkadzała w tym, żeby się wzajemnie wspierać i stworzyć niesamowitą atmosferę zawodów!

Na polu bitwy stanęli zarówno klubowicze z dłuższym stażem treningowym jak i osoby początkujące, dla których był to pierwszy start w zawodach. Tym bardziej należą im się wielkie gratulacje za odwagę oraz próbę zmierzenia się z osobami bardziej zaawansowanymi!

Pierwsze 2 WOD’y wykonywał każdy z uczestników. Po nich wyłoniliśmy po 6 półfinalistów, którzy zmierzyli się z kolejnym WOD’em! Do wielkiego finału dostały się już tylko 4 najsprawniejsze Panie oraz 4 Panów!

WOD finałowy był kwintesencją prawdziwego crossfitu i pokazem wspaniałych umiejętności naszych klubowiczów!

Mimo że każdy z zawodników zasłużył na miano zwycięzcy, po 4 ciężkich WOD’ach wyłoniliśmy najsprawniejszych atletów w naszym klubie!

Klasyfikacja końcowa:

Panie:
1.Daria Grzywacz
2.Aleksandra Surdel
3.Katarzyna Kamińska
4.Anna Sawicka

Panowie
1.Mateusz „Młody” Banz
2.Adam Krawczyk
3.Marcin Kamiński
4.Jacek Sielańczyk

Dla nas był to dzień pełen emocji każdy z was udowodnił, że wasza ciężka praca na treningach nie idzie na marne. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i sami już nie możemy doczekać się przyszło rocznej edycji!

Podczas zawodów odbyła się zbiórka pieniędzy na rehabilitacje dla trenera Sebastian Żebrowski Trener Personalny, który uległ poważnemu wypadkowi!

Udało nam się zebrać 420 zł! Brawo My!

info: Spartan Knurów