Ogłoszenia

Praca Kucharz / Kucharka / Pomoc Kuchenna / Zwrot kosztów dojazdu

Miejsce pracy: Pilchowice
(blisko autostrady A4, A1 Knurowa i Gliwic ),

Kucharz będzie odpowiedzialny za przygotowanie dań z zapewnieniem wysokiej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów. Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.

Opis stanowiska:

przygotowanie potraw zgodnie z procedurą i standardami,
realizacja zleconych zadań
racjonalne gospodarowanie towarem,
dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług,
dbanie o czystość i higienę pracy,
przygotowywanie dań w ramach usług konferencyjnych i imprez okolicznościowych oraz zapewnienie ich wysokiej jakości.

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
wykształcenie gastronomiczne mile widziane,
dobra organizacja pracy własnej,
umiejętność pracy w zespole,
książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju
możliwość zakwaterowania, możliwość zwrotu kosztów dojazdu

32 302 18 17
32 235 89 31
500 274 525