Podsumowanie Tygodnia KS Concordia Knurów

Za nami kolejny tydzień rozgrywek młodzieżowych. Wielu naszych młodych adeptów piłki nożnej strzeliło wiele bramek płakało ze szczęścia, a może ze smutku. Jedno jest pewne uprawiali swoją ukochaną dyscyplinę sportu.
Tak wyglądały poszczególne mecze:

– IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 1 (20.09)
KS Concordia Knurów 7:3 Górnik Zabrze SSA
Nasz rocznik 2007, trenera Mateusza Borygi, wystapił w składzie:
Janusz Amadeusz – Latko Antek, Ściubeł Szymon, Pilarski Jakub, Polaszewski Sebastian, Cich Paweł, Birówka Mateusz(C), Zarowiak Wojtek, Krzan Dawid
Bramki dla naszego zespołu strzelali: Birówka 3, Krzan 2, Zarowiak 2.
„Cały zespół zasłużył na słowa uzanania, a w szczególności nasz portero, czyli Amadeusz i 2 bramki debiutującego Wojtka Zarowiaka” – czytamy komentarz jednego z kibiców

– III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ „ZABRZE-BYTOM” GRUPA 1
KS JSS – SILESIA SP. Z O.O. 10:0 KS Concordia Knurów

– V LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 3 (21.09)
GKS Gwarek II Ornontowice 4:10 KS Concordia II Knurów
Skład: Ścisłowicz Wojtek – Wrażeń Maksymilian, Miachalski Oscar, Hawranek Marek, Zarowiak Wojtek, Piwowarski Patryk, Kończewski Patryk, Marks Arkadiusz, Klose Szymon, Kamiński Marcel
bramki strzelali :Michalski 4, Wrażeń 2, Zarowiak 2, Hawranek, bramka samobójcza

– V LIGI OKRĘGOWEJ E1 ORLIK GRUPA 3 (22.09) – mecz zaległy
KS Concordia Knurów 7:1 MKS Zabrze – Kończyce
Concordia wystapiła w składzie: Ścisłowicz Wojtek – Kamiński Marcel, Kończewski Patryk, Mehlich Adam, Hawranek Marek, Palenga Dawid, Wrażeń Maksymilian, Piwowarski Patryk, Michalski Oscar, Marks Arkadiusz
Bramki strzelali: Michalski 3, Kończewski, Hawranek, Palenga, Marks

– III LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ „BYTOM-ZABRZE” GRUPA 1
KS Concordia Knurów 3:5 Górnik Zabrze SSA
Mecz źle się rozpoczyna dla naszej drużyny. W 1. minucie tracimy bramkę, a w ciągu następnych 10. minut Górnicy strzelają dwie następne (wszystkie po rzutach rożnych i zamieszaniu w polu karnym). Wreszcie dochodzimy do głosu i po indywidualnej akcji Alan Szwan zdobywa bramkę. Niestety przyjezdni znów strzelają bramkę i pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:4. W drugiej połowie to my częściej dochodzimy do sytuacji bramkowych, Alan Szwan znów zdobywa bramkę. Kolejną dokłada Damian Nowakowski. Końcówka zapowiada się ciekawie, dalej atakujemy, lecz to goście w samej końcówce strzelają bramkę. Mecz kończy się wynikiem 5:3 dla zabrzan.”Brawa należą się naszej drużynie za walkę do samego końca.”
Skład: Bienia, Wasilewski, Zawadzki, Chochla, Godziejewicz, Szwan, Konic, Nowakowski, Bronikowski, Garczorz, Marszałek, Bucior, Mroziak, Rostek

-III LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY „ZABRZE-BYTOM” GRUPA 1
KS Concordia Knurów 2:6 SKS Gwarek II Zabrze
Graliśmy w składzie:
Dawid Szafrański – Patryk Górka, Adrian Strużny, Dawid Czogała – od 60 min (Szymon Grzybowski), Damian Krawczyk – od 41 min (Kuba Lewandowski), Dawid Rozental – od 55 min (Kamil Buczynski), Dawid Płoński – od 41 min (Grzegorz Przybyła), Bartłomiej Jankowski, Marcin Zaboroś, Denis Socha, Kacper Nielaba
Bramki zdobyli:
Denis Socha asysta Marcin Zaboroś
Grzegorz Przybyła asysta Denis Socha

– III LIGA KOBIET „GRUPA OPOLSKA”
Błotnica Strzelecka 3:1 KS Concordia Knurów
„Dzisiejszy mecz zakończyliśmy niekorzystnym wynikiem 1:3. Z meczu na mecz gramy jednak coraz lepiej, nowy skład zgrywa się ze sobą z każdym treningiem. Pomimo porażki jesteśmy zadowolone, każda zawodniczka dała z siebie wszystko i całość rokuje dobrze. Może i warunki nie sprzyjały, ale nie ma co rozpaczać”

Mecz rocznika 2000 nie odbył się z powodu warunków atmosferycznych.

Info: KS Concordia Knurów