Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Płomień Czuchów : Festiwal bramek w meczu z Jednością

22 kwietnia na boisku w Rogoźnej spotkały się drużyny Jedności i Płomienia Czuchów. TO kolejne po zeszłotygodniowym, spotkanie, w którym zdecydowaną przewagą i skutecznością popisali się zawodnicy z Płomienia.

Festiwal bramek w wyjazdowym spotkaniu rozpoczął się już w 12 minucie, gdzie wynik dla Płomienia na 0:1 przewrotką ustalił Kacper Rubaka po skutecznej asyście w wykonaniu Szymona Bartyzela.

W 39 minucie po faulu na Leszku Wojnie rzut karny wykorzystuje Szymon Bartyzel. Wynik spotkania 0:2.

Do przerwy wynik 1:2 dla Płomienia. W 43 minucie gospodarze zdobywają bramkę kontaktową z rzutu karnego.

W 48 minucie wynik 1:3. Bramka Kacpra Rubaka po asyście Kamila Cieślika.

W 53 minucie mamy wynik 1:5 po dwóch bramkach Kamila Cieślika i asystach Łukasza Olszewskiego i Wojciech Papiernika.

W 68 minucie wynik 1:6. Bramka Rafała Karpowicza po asyście Wojciecha Papiernika.

W 82 minucie mamy wynik 1:8 po bramkach Rafała Karpowicza i Karola Wendzika.

W 89 i 90 minucie bramki dla Płomienia zdobyli Karol Wendzik i Adrian Koczot.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:10.

opracowane: na podstawie materiałów fb klubu