Niepokonani: Piłkarze APN Knurów z rocznika 2003

Piłkarze APN Knurów z rocznika 2003 nadal niepokonani.

Podopieczni Michała Grodonia w meczu na szczycie III Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Akademicy z rocznika 2003 zmierzyli się wczoraj z aktualnym wiceliderem Akademią Pyskowice.

Początek meczu był stosunkowo wyrównany, bez klarownych sytuacji dla żadnej ze stron. W 19 minucie po kontrze gospodarzy strzał życia Jakuba Jaszczyszyna z 20 metrów dał im prowadzenie. Nie ostudziło to zapału knurowian, którzy dążyli do wyrównania. W 32 minucie po faulu na Szymonie Soberce w polu karnym sędzia tylko z sobie wiadomej przyczyny nie wskazał na wapno a odgwizdał rzut wolny z linii szesnastego metra. Sprawiedliwości stało się jednak za dość kiedy do piłki podbiegł Kacper Imiołek i strzałem w długi róg dał wyrównanie Akademikom z Knurowa. Minutę później było już 1-2 po precyzyjnym strzale Oliego Wiory z dystansu. Po zmianie stron w doskonałej sytuacji znaleźli się gospodarze jednak Szymon Kaliszewski dwukrotnie w jednej akcji wykazał się bramkarskim kunsztem i sparował strzały rywali. Knurowianie nie zwalniali tempa i w 52 minucie podwyższyli na 1-3. Autorem gola był ponownie Oli Wiora, który fenomenalnie przelobował bramkarza w sytuacji jeden na jednego. W doliczonym czasie gry w polu karnym dobrze odnalazł się również Seba Szewczyk, który mocnym strzałem ustalił wynik meczu na 1-4.

FA Akademia Pyskowice 1-4 APN Knurów
19’ Jaszczyszyn (FA) 1-0
32’ Imiołek 1-1
33’ Wiora 1-2
52’ Wiora 1-3 (asysta Piszczek)
70’ Szewczyk 1-4

B. Barczyk, Sz. Kaliszewski, M. Nowicki, K. Mechlińsk, K. Imiołek, O. Wiora, Sz. Soberka, S. Szewczyk, K. Guzera, E. Piszczek, M. Olesiński, T. Sokalla, I. Rybicki, M. Żylski, B.Surówka

Trener: Michał Grodoń
Kierownik Drużyny: Mariusz Nowak