Najlepsze polskie szalety miejskie pochodzą z Pilchowic. Jakość produkowanych tam toalet publicznych została doceniona.

 

 

Pilchowicka Budotechnika została kolejny raz wyróżniona. Tym razem za jakość produkowanych toalet publicznych otrzymała tytuł Laureata oraz Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2015 w kategorii  QI Product –  produkt  najwyższej jakości. Nagrodzona została Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP. Szalety tej firmy spotkać możemy w wielu miejscowościach na terenie całego kraju.

 

 

 

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem: Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz  Klubu Polskie Forum ISO 9000 nagrodziła działania firmy związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności, zwłaszcza w zakresie produkcji szaletów miejskich.

 

Jak przyznaje Marcin Włodarczyk reprezentujący firmę Budotechnika Sp. z o.o. – Zdobycie tego typu wyróżnienia jest potwierdzeniem, że jako Laureat konkursu stosujemy najwyższe standardy zarządzania oraz czytelną politykę jakości naszych produktów w szczególności w odniesieniu do toalet publicznych.

 

 

 

Oficjalna Gala programu odbędzie się we wrześniu w Warszawie. Jak dodaje Włodarczyk – Na tego typu sukces przez wiele lat pracował cały nasz zespół. Jesteśmy bardzo wdzięczni Kapitule Programu za uhonorowanie nas tak zaszczytnym laurem, który jeszcze bardziej będzie motywował naszą firmę w kierunku podwyższania standardów jakości toalet publicznych sygnowanych marką Budotechniki. Doskonale rozumiemy, że bezpieczeństwo, zdrowie i higiena jest dla wszystkich użytkowników naszych szaletów bardzo ważna.

 

 

 

Najwyższa Jakość QI to projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Obecnie Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji, działających na terytorium naszego kraju wokół idei zarządzania jakością. Szczegółowe informacje na temat projektu znaleźć można pod adresem http://najwyzszajakoscqi.pl/.

 

 

 

BUDOTECHNIKA Sp. z o.o.  specjalizuje się w projektowaniu i produkcji konstrukcji metalowych, a w szczególności obiektów małej architektury. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę produktów, a w szczególności wiaty przystankowe oraz nowoczesne toalety publiczne w segmencie, których stała się liderem na polskim rynku. Realizacje firmy można spotkać na tereni całego kraju jak również na terenie Czech, Szwecji oraz w Niemiec. Firma działa nieprzerwanie od 1988 r. a jej zakład mieści się w Pilchowicach k. Gliwic.

 

 

 

Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP to flagowy produkt firmy, finalista takich inicjatyw jak :Dobry Wzór 2013, Innowator Śląska 2013, czy też Śląska Rzecz 2013. Najbardziej znane realizacje szaletów wykonanych przez Budotechnikę to toalety publiczne w Gdańsku uznane za jedne z dziesięciu najlepszych tego typu obiektów na świecie, potrójna toaleta w Rybniku, toaleta w stylu muru pruskiego w WC TOP w Jastarni, toalety w Łodzi, Lublinie, Ząbkach, Mielnie itd. W powiecie gliwickim szalety tej firmy znajdują się w Toszku, Sośnicowicach, Pilchowicach oraz w centrum Gliwic przy tamtejszej Radiostacji.

Logo Srebrnego Godła Najwyższa Jakość Quality International 2015 w kategorii  QI Product dla Budotechnika Sp. z o.o.Certfikat Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2015 w kategorii  QI Product dla Budotechnika Sp. z o.o.Toaleta publiczna WC MINI GRANIT BLACK Gliwice Radiostacja Ostatnia realizacja Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP model mur pruski w Jastarni Toaleta publiczna Budotechniki w Pilchowicach na targowisku Toaleta publiczna Budotechniki w Sosnicowicach