KnurówRegionSport i rekreacjaZabrze

MSPN Górnik Zabrze – APN Knurów 4:4

W niedzielny poranek drużyna rocznika 2005 pod wodzą trenera Dariusza Momota (debiut w meczu ligowym na ławce APN) udała się na mecz ligowy do Zabrza,gdzie czekał na nią MSPN Górnik Zabrze.

Początek spotkania to przewaga drużyny gospodarzy (dobre interwencje Kuby Łowickiego), którzy w 10 minucie spotkania objęli prowadzenie.Jednak wraz z upływem czasu to APN stwarzał sytuacje bramkowe.Po jednej z nich piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki zabrzańskiej ( strzał Kuby Kowalskiego) a kontra w wykonaniu zawodników MSPN-u zakończyła się bramką na 2:0! Jednak chłopaki nie poddali się i jeszcze przed przerwą zdobyli gola kontaktowego za sprawą Tymona Fijołka. Do przerwy 1:2! Druga
połowa to zryw Apn-u i w 40 minucie po dośrodkowaniu Alexa Ślusarczyka po raz drugi bramkę zdobywa Tymon Fijołek i mamy remis 2:2. Zawodnicy Apn-u stwarzają kolejne sytuacje,które niestety są marnowane a jak wszyscy wiedzą niewykorzystane sytuację się mszczą.I tak było tym razem,drużyna zabrzańska w 53 i w 57 minucie zdobywa gole ( po błędach indywidualnych) i zrobiło się 2:4.Ale kto myślał,że na tym kończą się emocje w tym spotkaniu był w dużym błędzie.Zawodnicy APN-u nie poddali się i
wystarczyły dwie minuty aby doprowadzić do
remisu.Bramkę na 3:4 zdobył Alex Ślusarczyk a chwilę później mocnym uderzeniem popisał się Dawid Nieradzik i doprowadził do remisu 4:4.Tak więc mecz beniaminków na remis.
Przebieg meczu:

10 minuta 1:0 bramka MSPN
20 minuta 2:0 bramka MSPN
30 minuta 2:1 bramka TYMON FIJOŁEK
40 minuta 2:2 bramka TYMON FIJOŁEK (asysta A.Ślusarczyk)
53 minuta 3:2 bramka MSPN
57 minuta 4:2 bramka MSPN
58 minuta 4:3 bramka ALEX ŚLUSARCZYK
59 minuta 4:4 bramka DAWID NIERADZIK

Skład APN: Łowicki Jakub, Kowalski Jakub, Ciostek Łukasz, Ferensztain Mateusz, Dudała Dawid, Nieradzik Dawid, Kołodziej Maks, Marek Dominik,Kwitek Jakub, Fijołek Tymon, Ślusarczyk Alex

BRAWA DLA CHŁOPAKÓW ZA WALKĘ , ZAANGAŻOWANIE I WIARĘ DO KOŃCA!!!