Międzynarodowy Memoriał Bokserski: Gierałtowice vs Ostrava

Z okazji 40-lecia gminy Gierałtowice zorganizowany został już IV Międzynarodowy Memoriał Bokserski o puchar wójta gminy. Cała impreza trwała od godzin południowych aż do późnego wieczora.
Rozegranych zostało 8 pojedynków między Gardą Gierałtowice a drużyną z Ostrawy w kategoriach:

  • 60kg Kadet
  • 36kg Młodzik
  • 44kg Młodzik
  • 64 Senior
  • 75 Junior
  • 84 Junior
  • 75 Junior
  • +91 Senior

Wynik końcowy wynosił 11:5 dla Gierałtowic.

Puchar najlepszego zawodnika meczu otrzymał Tomasz Otworowski,. Wyróżnienie otrzymał również Stefan Gawron za 40-letnią pracę w boksie.

 

3.09.2017r. w Hali Sportowej, przy ul. Stachury 1 w Gierałtowicach rozegrana została IV edycja Międzynarodowego Memoriału Bokserskiego im. Tadeusza Łady. W poszczególnych pojedynkach zanotowano następujące wyniki (nazwiska zwycięzców zostały pogrubione):

75 kg: Ireneusz Wojtasiński (Adrenalina Wrocław) – Piotr Wąsiak (Carbo Gliwice) 3:0
75 kg: Dawid Górtatowski (Jaskinia Lwa Ziębice) – Mateusz Rojek (Rojek Kraków) 3:0
75 kg: Aleksander Smołka (UKS Śląsk Ruda Śląska) – Rafał Wołczewski (Adrenalina Wrocław) 1:2
69 kg: Robert Gródecki (Jaskinia Lwa Ziębice) – Mateusz Filipek (Odra Wodzisław) 1:2
81 kg: Sebastian Grendziak (Odra Opole) – Michał Cyganik (Smok Zabierzów) 0:3
60 kg: Mateusz Wuzik (Garda Gierałtowice) – Marcel Janicki (UKS Śląsk Ruda Śląska) 2:1
64 kg: Tomasz Wyka (Nowohucki Klub Bokserski) – Serhij Kishko (Smok Zabierzów 0:3
69 kg: Remigiusz Skoczyński (Garda Gierałtowice) – Łukasz Pisk-Piskowski (Odra Opole) 3:0
63 kg: Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie) – Kacper Wypchał (DKB Dąbrowa Górnicza) 2:1
52 kg: Agata Konieczny (Odra Wodzisław) – Andżelika Krzysztoforska (CSW Dąbrowa Górnicza) 0:3
57 kg: Igor Pyrga (Rojek Kraków) – Oliwier Zamojski (Concordia Knurów) 0:3
80 kg: Jakub Kurek (Górnik Sosnowiec) – Bartosz Rak (Odra Wodzisław) 3:0
70 kg: Kacper Martyka (Akademia Roberta Gortata) – Damian Łaniecki (Dragon Beskid Bielsko-Biała) 1:2
60 kg: Jakub Motyl (Start Częstochowa) – Jan Stasikiewicz (Odra Opole) 2:1
81 kg: Oskar Oram (Smok Zabierzów) – Maciej Małysz (Start Częstochowa) 0:3
81 kg: Mateusz Wodziński (Górnik Sosnowiec) – Mateusz Pawłowski (Nowohucki Klub Bokserski) 3:0
75 kg: Kamil Kuździeń (Start Częstochowa) – Adam Banszczyk (RKS Łódź) 2:1

info: Garda Gierałtowice

WYNIKI I WALKI W MECZU GIERAŁTOWICE – OSTRAWA 11:5

Walka towarzyska +91kg Horodetskiy Andriy ( Lemberg – Lwów ) – Głąb Paweł ( Nowohucki Klub Bokserski) 3:0

1 60KG/ CHUDOBIŃSKI MARCIN (GIERAŁTOWICE) – SUCHY ERIK (OSTRAWA) 2:1
2. 36KG/ ZAJĄC PATRYK ( GIERAŁTOWICE) – SLEPCIK JÓZEF (OSTRAWA) remis
3. 44KG/ KOPYTKO KAMIL (GIERAŁTOWICE) – PLACHETKA LADISLAW ( OSTRAWA) 0:3
4. 64KG/ NIEMCZYK ŁUKASZ (GIERAŁTOWICE) – BALAŻ PATRYK( OSTRAWA) 3:0
5. 75KG/ SZCZEPANIAK ŁUKASZ ( GIERAŁTOWICE) –WHU PETR ( OSTRAW) 3:0
6. 81KG/OTWOROWSKI TOMASZ (GIERAŁTOWICE) – BEZOUSEK JAN (OSTRAWA) 3:0
7. 75kg/ KAPCZYNSKI OSKAR (GIERAŁTOWICE) – CHYTIL JAN ( OSTRAWA) AB 1 runda wygrał Kapczyński
8. +91kg/ WOJDA KRZYSZTOF ( GIERAŁTOWICE) – SRVCEK MIROSLAW ( OSTRAWA) RSC 2 runda wygrywa Srvcek