KS Concordia Knurów 2008: Zakończenie sezonu

Dziś (30.06) na boisku treningowym KS Concordia Knurów odbyło się kolejne zakończenie sezonu piłkarskiego.

Zagrali rodzice oraz młodzi piłkarze z rocznika 2008. Mecz ten trwał 2× po 30 min. Pierwsza połowa meczu wyniku była korzystna dla rodziców 6:5. W drugiej połowie chłopaki wzięli się w garść i mecz zakończył się wynikiem remisem 10:10 co spowodowało rzuty karne… w których młodzi piłkarze pokonali rodziców dzięki dobrej interwencji bramkarza:
FILIP PAS ✔✔✔

Po ciekawym meczu ,podsumowano bardzo udany sezon 2016/2017 drużyny Concordii 2008 Knurów, wręczono upominki, medale i odbyło się wspólne grillowanie???