KS Concordia Knurów ( 2000 ) : UKS Ruch Chorzów (1:1) 1:4

Wczoraj ( 31.08.2017 ) KS Concordia Knurów ( 2000 ) : UKS Ruch Chorzów 1:4

Na wyjazdowym spotkaniu zawodnicy Henryka Skrzypczyka odnieśli porażkę w starciu z zawodnikami UKS Ruch Chorzów.

Pomimo tego trener uważa ten mecz za bardzo udany i jak sam mówi: drużyna spisała się wyśmienicie, w konfrontacji z zawodnikami ze starszego o rok rocznika, grali bardzo płynnie i rzeczowo. Do przerwy gra utrzymywała się na wyrównanym poziomie i I połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Po strzale bramki chorzowianom przez Marka Kocura.

Na drugą połowę trener Ruchu wprowadził zawodników z rocznika `99, ten fakt niestety przeważył i dał się odczuć na boisku. Jednak jestem z gry zawodników Concordii zadowolony, to był naprawdę dobry mecz mówi trener Skrzypczyk.

Na niedzielne przedpołudnie zapraszamy na Stadion Miejski w Knurowie przy ul. Dworcowej na godz. 11:00