IV liga: TS Podbeskidzie II Bielsko – Biała – Concordia Knurów 0:3

TS Podbeskidzie II Bielsko – Biała – Concordia Knurów 0:3 w meczu o Mistrzostwo IV ligi.

Trwa znakomita passa Concordii Knurów. Tym razem nasza drużyna przywozi do Knurowa 3 pkt po zwycięstwie nad Podbeskidziem. Spotkania co 3 dni wyraźnie nam odpowiadają. W drużynie pojawiają się również nowe nazwiska. Bardzo dobra forma lidera i kapitana drużyny przekłada się na kolejne zwycięstwa. Mecz był wyrównany. Daliśmy pograć drużynie z Bielska – Białej. Wciągnęliśmy ją naszą połowę i ta taktyka wyraźnie zniechęciła Bielszczan do kolejnych ataków. Dwójkowe akcje Zielińskiego z Czerniakiem jeszcze w pierwszej połowie zakończyły się bramkami.
Sztuczna nawierzchnia bardzo nam odpowiadała i w drugiej połowie dołożyliśmy trzecią.bramkę