Czerwionka-LeszczynyRegionSport i rekreacja

II Runda A klasy na piątkę i wręczenie pucharu

Podczas wczorajszego meczu ( 16 sierpnia ) pomiędzy KS Decor II Bełka a MKS Żory o mistrzostwo A Klasy Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny Wiesław Janiszewski oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Michał Cichoń drużynie rezerw wręczyli puchar z okazji awansu do A klasy Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Rybnik w sezonie 2016/2017.

Po zakończeniu oficjalnej części rozpoczął się mecz. Pierwsza bramka padła już w 17 minucie przez Rafała Brzezina, po 6 minutach kolejną zdobył dla nas Gabriel Spyra a w 30 minucie meczu Mateusz Gajek, przed przerwą tylko jedną bramkę udało się zdobyć drużynie z Żor i z wynikiem 3:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po przerwie zawodnicy pełni sił wrócili na boisko aby kontynuować spotkanie. Pierwszą bramkę w drugiej połowie dla Decoru zdobył znów Rafał Brzezina w 67 minucie a ostatnią podczas tego spotkania Górka Kacper w 76 minucie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.

Wielkie brawa dla drużyny i oby wszystkie mecze kończyły się tak dobrym wynikiem.

info: KS Decor Bełk