Sport i rekreacja

Górnik Zabrze (2003) – APN Knurów 4 :7

Górnik Zabrze (2003) – APN Knurów 4 :7 w meczu sparingowym. Gratulujemy podopiecznym Dawida Dybcio.

Bramki dla APN: Jasiu Pawlik x4, Kacper Janowski, Adam Burliga, Jakub Janik

Skład APN (1-3-4-3) : Piekiełko – Nowak, D. Czempiel, Polak – Furs, Brosz, Burliga (K), Szczepanik – Pawlik, Janik, Janowski
Zmiany: Szwagrzyk – Kowalczyk, Januszkiewicz, Wartecki

Mimo korzystnego wyniku na koniec spotkania dzisiejszy sparing pokazał, że musimy bardzo dobrze wykorzystać miesiąc do ligi i solidnie trenować. Młodszy zespół Górnika szybko zdobył bramkę za sprawą dobrze znanego w Knurowie „ Grącza” , dołożył drugą i prowadząc 2-0 miał duży komfort gry. W pierwszej połowie Akademicy mówiąc krótko „ nie zachwycili.”
Druga połowa należała już do Knurowian, na boisku APN dominował i zdobywał bramki, ciężar gry brali na siebie liderzy naszej drużyny.
W najbliższym tygodniu APN rozegra dwa sparingi: 28.02 MKS Sośnicowice w Knurowie o godzinie 18:00 oraz 4.03 w Knurowie z zespołem Sokół Orzesze.
Serdecznie zapraszamy!

Przebieg meczu:
1’ Błąd obrońcy APN i Górnik prowadzi 1-0
2’ Mogło być 1-1 – sytuacje marnuje Kuba Janik
2’ Kolejny indywidualny błąd i zamiast 1-1 już 2-0
16’ Jakub Janik wykorzystuję sytuacje 1×1 z bramkarzem i mamy 2-1
20’ po rzucie rożnym 3-1 dla Górnika
24’ Kacper Janowski pięknym strzałem zdobywa gola na 3-2
35’ Koniec I połowy wynik do przerwy 3-2 dla Górnika Zabrze !
39’ APN wyrównuje 3-3 – Jasiu Pawlik
42’ Po raz pierwszy w tym meczu APN wychodzi na prowadzenie, asystę przy golu Kuby Janika zalicza Jasiu Pawlik, 3-4 dla APN !
45’ Indywidualna akcja Adama Burligii i już 3-5
53’ Bardzo dobrze grający dziś Michał Wartecki podaje do Jasia Pawlika i mamy 3-6
55’ Kolejny indywidualny błąd naszego defensora wykorzystuje Górnik 4-6
63’ Jasiu Pawlik zdobywa swoją czwartą bramkę i APN prowadzi 4-7!
70’ Koniec spotkania: APN wygrywa z młodszymi kolegami 7-4 !

Relacja : Dawid Dybcio