Dominika – knurowianka, podopieczna Fundacji Różyczka – potrzebuje wsparcia !

Fundacja Różyczka:

Kochani!
Poznajcie naszą nową Podopieczną Dominikę.

„Moim marzeniem jest wychować moją cudowną dwójkę dzieci i siostrzeńca oraz patrzeć jak dorastają”

 

DOMINIKA – mam 36 lat. Mieszkam w Knurowie.
Uwielbiam uszczęśliwiać dzieci.Moją pasją jest fotografia oraz pieczenie ciast i robienie tortów. Inspiracje czerpie z internetu oraz książek. Jestem osobą kreatywną, ambitną, silną. Gdy stawiam przed sobą cele zawsze staram się je osiągnąć…..
Tym razem mam 1 cel MUSZĘ WYZDROWIEĆ……dla dzieci, męża, rodziców i rodziny….
We wrześniu 2017 roku wyczułam u siebie guzek w piersi.Onkologia przyjęła mnie na badania dopiero w listopadzie….Diagnoza została postawiona w grudniu RAK ZŁOŚLIWY PIERSI.
Jestem osobą młodą, mam cudowną rodzinę, męża, 2 dzieci i siostrzeńca, którego wychowuje wspólnie z moimi rodzicami gdyż moja jedyna siostra zmarła 4 lata temu. Nie chce marnować żadnej chwili na podjecie bardzo drastycznego leczenia, które wstępnie oferuje mi onkologia. Chcę jak najszybciej podjąć się leczenia i wyzdrowieć.
W związku z tym, że jestem mocno zmobilizowana chce walczyć, lecz leczenie wymaga ogromnych środków pieniężnych, których nie posiadam. Nie stać mnie na to wiec zwracam się z ogromną prośbą do Was (ludzi o dobrym sercu,którzy potrafią zrozumieć drugiego człowieka, ludzi którzy chcą pomóc w tak trudnej walce- WALCE O ŻYCIE, ludzi którzy nie są obojętni na nieszczęście i krzywdy innych…. mogą to robić i pomagają). Proszę o wsparcie finansowe, abym mogła podjąć ważne leczenie za granicą.

PAMIĘTAJCIE OTWÓRZCIE SERCE NA POMOC A DOBRO WRÓCI.

Środki pieniężne można przelewać na nr. konta
02 1050 1298 1000 0024 3486 5487
lub
oddać 1% z podatku
KRS 0000399191
koniecznie z dopiskiem DLA DOMINIKI

Dziękuję Wam bardzo za wsparcie finansowe, wszelkie porady na temat leczenia niekonwencjonalnego, którego jestem zwolenniczką oraz dobre słowo.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *