CKE: XIII Dziecięcy Festiwal Teatralny

Zapraszamy na XXIII Dziecięcy Festiwal Teatralny, który odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017r. w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach.

Wymiana pomysłów i doświadczeń, możliwość wspólnej pracy i zabawy z doświadczonymi twórcami teatralnymi w ramach warsztatów, a także pobudzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży. W festiwalu biorą udział zespoły z placówek oświatowych i domów kultury. Zaprezentowane zostaną różne formy teatralne – teatry dramatyczne, ruchu, muzyczne, lalkowe i kabaretowe.

Wstęp wolny.

Harmonogram XXIII Dziecięcego Festiwalu Teatralnego

Czerwionka-Leszczyny 2017

 

Dzień pierwszy – 18.05.2017

Lp. Godzina Placówka Nazwa zespołu Tytuł

 

 

1

 

9.00

 

Otwarcie festiwalu

 

 

2

 

9.15

Klub Miejskiego Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie Teatr „Orzeszki” KRZYWA BAJKA
 

3

 

10.05

Miejski Ośrodek Kultury

w Czerwionce-Leszczynach

Młodzieżowe Studio Aktorskie ZAUFAJCIE NAM
 

4

 

10.45

Miejskie Centrum Kultury w Tychach Zespół „WW” CZERWONY KAPTUREK                         Z WILKOWYJ
 

5

 

11.25

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce Amatorski Teatr Lalki  i Aktora „Echo” PRZEBUDZENIE
 

6

 

12.10

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

w Bielsku-Białej

Zespół „Scenka” „DZIÓB W DZIÓB”
 

7

 

 

13.00

 

Szkoła Podstawowa nr 10

w Będzinie

Zespół „Młode Bajkojadkii. . . „ „BAJKA O SZCZĘŚCIU”
 

8

 

13.30-14.30

 

Przerwa

 

9 14.30 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

w Kędzierzynie-Koźlu

Teatr „Flug” KRÓLEWSKI ECHO
10 15.15 Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy

Szkole Podstawowej nr 1    w Świerklanach

Teatr „FIKA” A NIECH TO GĘŚ KOPNIE

 

11 16.00 Szkoła Podstawowa

w Olsztynie

 

Zespół „Fuks” PODRÓŻE Z PANEM JULIANEM
 

12

 

16.30-18.10

 

Warsztaty

 

 

Dzień drugi – 19.05.2017

 

Lp. Godzina Placówka Nazwa zespołu Tytuł

 

 

1

 

9.00

Miejski Ośrodek Kultury

w Czerwionce-Leszczynach

Młodzieżowe Studio Aktorskie WAMPIÓR WE WSI
 

2

 

9.35

Centrum Kultury

Teatr Sztuk w Jaworznie

„Groszki” MYSZKA FRANCISZKA
 

3

 

10.00

Dom Kultury

w Rybniku-

Boguszowicach

„Supełek” SIEDEM KSIĘŻNICZEK

NA WIEŻY

 

4

 

11.00

Gimnazjum nr 1

w  Jaworznie

Teatr Żywego Planu „ART.” IDEAŁ
 

5

 

11.40

 

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków

w Jaworznie

Zespół „Czadowe dzieciaki” DWA ŚWIATY
 

6

 

12.20

 

Centrum Kultury

Teatr Sztuk w Jaworznie

„Groszki” SERCE LWA

 

 

 

7

 

12.40

Niepubliczne Przedszkole

„Wesołe Przedszkolaki”

w Jaworznie

„Kraina Kwiatów” KWADRATOWE IMPROWIZACJE
8 13.10 Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie M.I.O.D.E.K. W POSZUKIWANIU DOBREGO HUMORU
9 13.40 Centrum Kultury

Teatr Sztuk w Jaworznie

„Groszki” HISTORIA O RYBCE CHU CHU CZACZCZA PSTRYK
 

10

 

13.45-14.45

 

 

Przerwa

 

 

11

 

14.45

ZESPÓŁ POKAZOWY:

TEATR SŁOWA Z Miejskiego Centrum Kultury w Tychach

Spektakl „DZIÓB W DZIÓB”

 

12

 

16.00

 

Uroczyste zakończenie