Reprezentująca firma Budotechnika Sp. z o.o. z Pilchowic została nominowana w VII edycji konkursu „Marka Śląskie”, którego organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, TVP Katowice, Radio Katowice oraz Dziennik Zachodni. Warto tutaj nadmienić, iż Jesteśmy jedynym przedstawicielem powiatu gliwickiego wśród wszystkich nominowanych. Nasza firma znalazła się w prestiżowym oraz ścisłym gronie nominowanych w Kategorii Produkt wyłącznie z Arcellor Mittal Poland S.A. Ostateczna prezentacja laureatów odbędzie się 3 września br. podczas XXII Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach na terenie Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice”, Konkursowi towarzyszy plebiscyt „Ambasador Marki Śląskie” organizowany wśród internatów oraz czytelników przez Dziennik Zachodni. Głosowanie startuje 29 lipca i potrwa do 26.08. W załączniku przesyłam informację prasową do Państwa użytku w raz z grafikami. Mam nadzieję na wsparcie naszej kandydatury. Za pomoc z góry serdecznie dziękuję.

Link do plebiscytu Dziennika Zachodniego „Ambasador Marki Śląskie, który trwa od 29.07 do 26.08. (strona kandydatury firmy Budotechnika Sp. z o.o.)
http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/karta/budotechnika-sp-z-oo-dla-automatyczna-toaleta-publiczna-wc-top-pilchowice,35297,1590547,t,id,kid.html

Link do całego plebiscytu.

http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/ambasador-marki-slaskie-w-woj-slaskim-edycja-2016,35297,t,id.html
Link do informacji o nominacji na strony głównego organizatora Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach

http://www.riph.com.pl/marka-slaskie-edycja2016