APN Knurów – Szombierki Bytom 1:3

Było to twarde i emocjonujące spotkanie, do ostatnie gwizdka sędziego, w którym nie zasługiwaliśmy na taki wynik – relacjonuje trener Krzysztof Nieradzik.

Decydujące w tym meczu było fatalne wyjście z szatni bowiem po 15 minutach było 0:3 dla Szombierek. Z każdą minutą na boisku akademicy podkręcali tempo. Przez większość część spotkania to my dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, oraz więcej oddaliśmy strzałów na bramkę przeciwnika, ale szczęście w tym dniu było po stronie gości – dodaje trener Druga połowa meczu toczyła się na połowie przeciwnika i była dominacją zespołu APN. Bytomianie zdołali oddać na bramkę Jakuba Łowickiego tylko dwa trafienia, natomiast akademicy nie potrafili przypieczętować swojej przewagi kolejną bramką.

Przebieg meczu:
-4 minuta bramka gości
10 minuta bramka gości