APN Knurów 2006/2007: Sparing z szkółką Odra Kędzierzyn-Koźle

W niedzielę o godz: 10:30 na kompleksie boisk przy ul. Ułanów w Knurowie, grupa APN rocznika 2006/2007 trenera Krzysztofa Nieradzik, rozegrała sparing z zaprzyjaźnioną szkółką Odra Kędzierzyn-Koźle.

Akademicy zostali podzieleni na dwa zespoły czarnych i białych, jednocześnie grając na dwóch boiskach.

Obydwa mecze były bardzo twarde, w których oglądaliśmy wiele składnych akcji z obu stron.

APN Knurów (czarni) – Odra Kędzierzyn-Koźle 10:1

Przebieg spotkania: – 23 minuta bramka dla APN Stolarczyk – 31 minuta bramka dla APN Lerch – 38 minuta bramka dla APN Chrośnik – 41 bramka dla gości – 46 minuta bramka dla APN Chrośnik – 55 minuta bramka dla APN Mansfeld – 65 minuta bramka dla APN Lerch asysta Chrośnik – 67 minuta samobójcza gości – 69 minuta bramka dla APN Stolarczyk – 72 minuta bramka dla APN Stolarczyk – 75 minuta bramka gości

Skład APN: Szymon Adamus, Oliver Mansfeld, Dominik Marek, Paweł Chrośnik, Dawid Lerch, Maciek Stolarczyk, Kacper Dyjankiewicz, Robert Latoska.

APN Knurów (biali) – Odra Kędzierzyn-Koźle 2:3

Przebieg meczu: – 45 minuta bramka dla gości – 50 minuta bramka dla gości – 53 minuta bramka dla APN Cieślar asysta Smugaj – 75 minuta minuta bramka dla APN Cieślar – 80 minuta bramka dla gości

Skład APN: Karol Szymecki, Szymon Szymczyk, Janek Cieślar, Kamil Mazurek, Tomek Smugaj, Kacper Jatta, Eryk Maj, oraz Dominik Dudek, który powrócił po 5 miesięcznej kontuzji.

Sędziami dzisiejszego sparingu byli nasi wychowankowie APN Maciek Bajorek oraz Bartek Nieradzik, którzy na co dzień są zawodnikami MSPN Górnik Zabrze, a w kwietniu kończą kurs sędziowski organizowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej.