KnurówNewsySport i rekreacja

KS Concordia Knurów – Jedność 32 Przyszowice 6:3 (3:0)

KS Concordia Knurów – Jedność 32 Przyszowice 6:3 (3:0) i klasyczny hat trick Patryka Hałasa.

Był to kolejny sprawdzian, tym razem derbowy. Obydwie drużyny z naszego regionu szykują formę do kolejnego sezonu ligowego.
W pierwszej połowie udało się Concordii zdominować drużynę z Przyszowic. Szybko strzelona bramka w 10 minucie spowodowała, że drużyna z Przyszowic zaczęła grać nerwowo czego efektem były kolejne gole strzelone przez drużynę z Knurowa.
W drugiej połowie nastąpiło wiele zmian, gra się bardziej wyrównała a gole padały z obydwu stron. Zwycięstwo Concordii zapewnił Patryk Hałas który został wprowadzony do gry w drugiej połowie. Patryk Hałas strzelił 3 bramki i jest zdecydowanym liderem jeśli chodzi o gole strzelone w meczach sparingowych.

Bramki padały:
10′ Bartoszewicz 1:0
31′ Buchalik 2:0
33′ Górka 3:0
50′ Jedność 32 Przyszowice 3:1
53′ Hałas 4:1
60′ Jedność 32 Przyszowice 4:2
71′ Hałas 5:2
73′ Jedność 32 Przyszowice 5:3